nadzemni-bazeny.cz

Houpací sedačka La Siesta Habana Basic Mono latte

Tento neodolatelný produkt Houpací sedačka La Siesta Habana od společnosti s úžasnou pověstí Marimex jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách v bezva akci! Právě nyní za 2 990 Kč.
EAN: 4025122943048
Houpací sedačka La Siesta Habana Basic Mono latte
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
2 990

Zažijte pocit beztíže v houpací sedačce La Siesta Habana Basic, mono latte z hebké organické bavlny. Habana je prostorově nenáročná, ale výjimečně příjemná na dotek. Své využití najde kdekoli – od ložnice, obývacího či dětského pokoje, až po terasu.
Její pestré tóny vás nakazí radostí ze života podobně jako země jejího původu – Kolumbie. Potěší vás i šetrným způsobem výroby, který je přívětivým k přírodě i lidem. Látka ze 100 % organické bavlny je díky dlouhým vláknům mimořádně hebká a výjimečně trvanlivá. Zdvojené útky na okrajích zabraňují roztržení.
Certifikace GOTS zaručuje, že i barviva splňují nejpřísnější environmentální kritéria.
Rozpěrná tyč vyrobená z kvalitního bambusového dřeva má dokonale hladký povrch a krásnou kresbu. Dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství. K dokonalému pohodlí přispěje i velký počet závěsných šňůr, které rovnoměrně rozkládají hmotnost, a integrovaný bezpečnostní čep umožňující hladké otáčení do všech směrů.

šířka sedačky: 105 cm
délka sedačky: 140 cm / délka tyče: 90 cm
celková výška sedačky: 145 cm
min. výška pro zavěšení sedačky: 200 cm
nosnost: 130 kg
hustota látky: 370 g/m2
materiál: látka – 100% organická bavlna / tyč – bambus / otočný čep – nerezová ocel
rozměr balení (ŠxVxH): 9x92x9 cm
hmotnost: 1,7 kg