Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 011 | 11640329

Neodolatelný produkt Marimex | Dětské hřiště Marimex od výrobce s mnohaletou tradicí Marimex jednoduše najdete u nás nyní výhodně. Momentálně k dispozici za 25 990 Kč. EAN: 5902730330073
Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 011 | 11640329
Značka: Marimex
25 990 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dětský set Marimex Play 011 se skládá z hřiště Marimex Play 004 a houpačky Marimex Play 002.

Dětská hřiště Marimex Play disponují impregnací v barvě TEAK = vzhled dřeva je více přirozený.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Marimex Play 004:
S dětským hřištěm Marimex Play 004 Vaše děti zažijí spoustu zábavy a budou rozvíjet svůj pohybový aparát. Hřiště se skládá z věže a 3 metry dlouhé skluzavky. Děti se mohou dostat na věž buď po schůdkách s madly, nebo vylézt jako horolezci po horolezecké stěně.
Legraci si děti také užijí při šplhání na laně nebo při lezení po provazovém žebříku, které jsou k věži připojeny. Na věži je spousta místa na hrání a pro zábavu je zde umístěno pirátské kormidlo. Děti jsou na věži chráněni zábradlím a proti slunci a dešti dřevěnou střechou.
Pro bezpečnost Vašich dětí jsou u skluzavky, horolezecké stěny a žebříku madla pro přidržení při vstupu a výstupu z věže. Pod věží je umístěn prostor s dvěma sedáky, který se dá využívat jako pískoviště. Hřiště je připevněno do země pomocí kotev, které brání převrácení a pádu věže. Dětské hřiště MARIMEX PLAY 04 splňuje normy EN 71 Bezpečnosti hraček. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg.

Vybavení:

skluzavka 3 m s integrovanou přípojkou na vodu (barva žlutá)
kotvy upevňující sestavu k zemi
madla a zábradlí
pískoviště se dvěma sedadly
dřevěné schody
lano
kormidlo
lanový žebřík

Balení obsahuje:

dřevěný materiál – borovice
kovový spojovací materiál
impregnace: TEAK
sadu nářadí
manuál

Rozměry:

rozměry celé sestavy: 460 x 195 x 310 cm
rozměry podesty/plošiny: 150 x 130 cm
výška podesty/plošiny: 145 cm
tloušťka sloupků: 9 x 9 cm

Marimex Play 002:
Dopřejte svým dětem o zábavu navíc. Pořiďte k dětskému hřišti houpačku, která je kompatibilní se všemi věžemi a domky Marimex Play. V základní sadě je červené, modré
nebo trapézové sedátko. Sedátko se dá zaměnit za jakékoliv jiné z této řady. Houpačka je určena pro max. 2 děti. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg. Vyrobeno z borovicového dřeva.
Dřevěný materiál je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště.

Vybavení:

2 houpací sedátka

Rozměry:

rozměry celého modulu (VxŠxD): 240 x 305 x 253 cm
tloušťka horního sloupu: 9 x 9 cm (délka 240 cm)
tloušťka „šikmých“ sloupů 7 x 7 cm

Výhody dětských hřišť

Kvalitní materiály

Veškeré komponenty jsou vyrobeny z robustního plastu, odolného kovu a borovicového dřeva, které je povrchově ošetřeno proti nepříznivým vlivům počasí.

Zábava pro všechny

Hřiště se skládají z rozličných prvků v podobě domečků, věží, skluzavek, houpaček, žebříků, lezeckých stěn, šplhacích lan a tyčí. Stačí si vybrat vhodnou sestavu podle věku dítěte.

Bezpečnost

Bezstarostné užívání je pro nás prioritou, proto všechna dětská hřiště prošla náročnými testy jakosti i bezpečnosti a splňují normy EN 71 Bezpečnosti hraček.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.Je určeno pro venkovní použití. Varování: Pouze pro domácí použití.
Obrázky jsou ilustrativní.
Nejprodávanější produkt Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 011 | 11640329 lze sehnat ještě na webu v populární rubrice hrací sestavy. Podívejte se na ostatní produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Významná značka Marimex poskytuje prvotřídní sortiment ! Však to vidíte sami! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další kvalitní kousky značky Marimex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.