Marimex | Dětské hřiště Marimex Play Basic 005 | 11640377

Diskontní produkt Marimex | Dětské hřiště od značky se zárukou kvality Marimex máte možnost nakoupit tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 11 990 Kč. EAN: 8590517989469
Marimex | Dětské hřiště Marimex Play Basic 005 | 11640377
Značka: Marimex
11 990 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dětské hřiště MARIMEX PLAY Basic 005 má ve výbavě skluzavku, šplhací lano, houpací sedátko a houpačku i pískoviště se sedátky.
Dětské hřiště Basic 005 splňuje normy EN 71 Bezpečnosti hraček. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště.

Dětská hřiště Marimex Play Basic jsou oproti klasickým Marimex Play rozměrově menší.
Disponují impregnací KDI, neboli tzv. „zelenou impregnací“.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Výbava:

skluzavku 2,35 m s integrovanou přípojkou na vodu (barva modrá)
houpací sedátko
závěsná houpací sedačka
šplhací lano
pískoviště se 2 sedátky
dodáváno bez kotvení k zemi (kotvy je nutné dokoupit samostatně, zakoupit je můžete ZDE)

Parametry:

maximální zátěž: 70 kg
určeno pro max. 2 děti
dřevěný materiál: borovice
impregnace: KDI

Výhody dětských hřišť

Kvalitní materiály

Veškeré komponenty jsou vyrobeny z robustního plastu, odolného kovu a borovicového dřeva, které je povrchově ošetřeno proti nepříznivým vlivům počasí.

Zábava pro všechny

Hřiště se skládají z rozličných prvků v podobě domečků, věží, skluzavek, houpaček, žebříků, lezeckých stěn, šplhacích lan a tyčí. Stačí si vybrat vhodnou sestavu podle věku dítěte.

Bezpečnost

Bezstarostné užívání je pro nás prioritou, proto všechna dětská hřiště prošla náročnými testy jakosti i bezpečnosti a splňují normy EN 71 Bezpečnosti hraček.

Rozměry:

rozměry celé sestavy: 375 x 300 x 350 cm
výška podesty – 120 cm
rozměry pískoviště: 100 x 100 cm
rozměr hlavní stojny domečku: 8 x 8 x 250 cm
rozměr břevna houpačky: 10 x 10 x 250 cm
rozměr stojen u houpačky: 8 x 8 x 218 cm

POZOR:barva skluzavky je dodávaná dle skladové zásoby – nelze požadovat zaslání konkrétní barvy.

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.Je určeno pro venkovní použití. Varování: Pouze pro domácí použití.
Ve slevě produkt Marimex | Dětské hřiště Marimex Play Basic 005 | naleznete právě tady na našem webu zařazený v rubrice hrací sestavy! Nyní si můžete koupit zcela nové zboží ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. Známý výrobce Marimex prodává prvotřídní zboží . To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.