Marimex | Dětský dřevěný domeček Chalupa | 11640425

Tento diskontní výrobek Marimex | Dětský dřevěný domeček Chalupa | od dodavatele s dobrým jménem Marimex máte možnost nakoupit právě za výprodejovou cenu! Nyní získáte od 10 990 Kč. EAN: 8590517988042
Marimex | Dětský dřevěný domeček Chalupa | 11640425
Značka: Marimex
10 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dětský dřevěný domeček Chalupa je vyroben z borovice. Disponuje podlahou a střechou. Střecha je chráněna bitumenovým pásem. Dřevo je tlakově impregnováno. Domeček je určen pro venkovní použití.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Technické parametry:

není určeno pro komerční účely
splňuje normu EN-71
rozměry: 217 x 174 x 182 cm
nosnost: 150 kg
maximální počet osob 3 / maximální zátěž 50 kg / 1 osoba
pro děti od 12 měsíců do 14 let
materiál: dřevo (druh dřeva: Borovice)

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.