nadzemni-bazeny.cz

Marimex | Dětský dřevěný domeček s žebříkem Vyhlídka | 11640372

Unikátní kus Marimex | Dětský dřevěný domeček s žebříkem Vyhlídka od kvalitní značky Marimex pohodlně získáte momentálně ve slevě! Nyní pořídíte od 8 990 Kč.
EAN: 8590517984075
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
8 990

Dětský dřevěný domeček „Vyhlídka“ na vyvýšené podestě s krytou verandou a včetně žebříku.
Domeček je dodáván v rozloženém stavu včetně spojovacího materiálu. Dřevo je povrchově ošetřeno hloubkovou impregnací – impregnace KDI. Domeček je dodán bez kotvení k zemi. Dřevěná střecha je krytá bitumenovým pásem. Domeček má půlené dveře a otevíratelné okenice.
Kotvy je nutné dokoupit samostatně. Zakoupit je můžete ZDE.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Technické parametry:

není určeno pro komerční účely
vyrobeno v EU
splňuje normu EN-71-1.2.3.8.
rozměry domku včetně přesahu střechy: 243 x 299 x 150 cm (potřebný prostor)
rozměry podesty: 120 x 207 cm / výška podesty: 150 cm
vnitřní podlahová plocha domku: 115 x 135 cm
pro děti od 3 let
nosnost: 70 kg
materiál: dřevo (druh dřeva: Borovice)

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.