nadzemni-bazeny.cz

Marimex Domeček dětský dřevěný Chata

Unikátní a žádaný kousek Marimex Domeček dětský dřevěný od spolehlivého výrobce Marimex snadno seženete online za akční cenu! Produkt koupíte teď u nás za 7 990 Kč.
EAN: 8590517988028
Marimex Domeček dětský dřevěný Chata
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
7 990

Dětský dřevěný domeček Chata z borovice včetně podlahy. Střecha je chráněna bitumenovým pásem. Další výhodou je, že je dřevo tlakově impregnováno. Domeček je určen pro venkovní použití.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Technické parametry:

není určeno pro komerční účely
splňuje normu EN-71
rozměry: 161 x 158 x 127 cm
nosnost: 150 kg
maximální počet osob 3 / maximální zátěž 50 kg / 1 osoba
pro děti od 12 měsíců
materiál: dřevo (druh dřeva: Borovice)okna: plexisklo

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.