nadzemni-bazeny.cz

Marimex | Finská sauna Marimex KIPPIS XL | 11100085

Oblíbený a kvalitní produkt Marimex | Finská sauna Marimex KIPPIS od výrobce s dlouholetou historií Marimex lze zakoupit tady ve slevě. Cena již od 69 990 Kč.
EAN: 8590517990304
Marimex | Finská sauna Marimex KIPPIS XL | 11100085
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
69 990

Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou saunu KIPPIS XL pro 3 osoby domů. Finská sauna splní vaše požadavky na design, snadnost montáže i funkčnost. Sami si zvolíte, kdy a jak dlouho se chcete saunovat. Vše v naprostém soukromí.

Saunování je ideálním prostředkem pro uvolnění mysli a zregenerování těla. Tradiční finské sauny Marimex KIPPIS XL pro dvě osoby přinesou blahodárné účinky wellness přímo do vašeho domova. Vynikají designovými prvky, jednoduchostí montáže, funkčností a dostupností. Sauny jsou určeny do vnitřních prostor s minimální teplotou 15°C a možností odvětrávání. Kouzlo relaxace si tak můžete užívat kdy chcete, jak dlouho chcete a hlavně v soukromí.

Finské sauny pracují na základě termoterapie – léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání. Saunování posiluje imunitu, zvyšuje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Pomáhá snižovat hladinu cukru u diabetiků, podporuje funkci srdečního svalu. Zlepšuje prokrvení a urychluje hojení ran. Zároveň velmi pozitivně působí na psychiku člověka.

Výhody finských saun Marimex

Zdravotní přínos

Pravidelným saunováním se organismus otužuje, zlepšuje kondici a získává větší obranyschopnost. Regenerační účinky aktivuje teplota vzduchu mezi 65 a 90°C.

Wellness doma

Pohodlí, kdy se člověk nemusí řídit otevíracími hodinami wellness centra, saunovat se může bez složitého cestování a do několika minut od zapnutí sauny, je k nezaplacení.

Vlastnosti materiálu

Sauna je vyrobena z dřeva kanadského jedlovce – hemlocku. Mezi jeho hlavní přednosti patří odolnost, bezsukovost a vynikající tepelněizolační vlastnosti.

Součásti balení:

Korpus sauny pro tři osoby včetně lavic a podlahového roštu
Kamna s integrovaným ovládáním SAWO Scandia NB Trendline, bez přívodního kabelu. Příkon 6 kW
Lávové kameny – 20 kg
Ochranný rám kolem kamen
Sauna disponuje stropním osvětlením a berevnou LED terapií – hvězdné nebe + podsvícení opěrky zad
Dotykový panel pro ovládání světla , LED terapie, rádia a bluetooth

Technické informace

Materiál sauny: Hemlock 
Doba natopení: 30-40 minut
Maximální teplota: 70-90°C
Šířka delší lavice: 128 cm
Šířka kratší lavice: 68 cm
Hloubka všech lavic: 50 cm
Kamna na 380/400V
Pozor: zapojení finské sauny může provádět pouze kvalifikovaný pracovník s vyhláškou 50/1978 sb.

Materiál sauny

Hemlock – je odolné dřevo z kanadského jedlovce. Jeho světlehnědý až růžový tón vytváří jedinečný a charakteristický obraz.