nadzemni-bazeny.cz

Marimex | Marimex Čistič 0,6 l | 11304009

Kvalitní a levný produkt Marimex | Marimex Čistič 0,6 l od skvělého výrobce Marimex jednoduše můžete najít tady za příznivou cenu! Ceny již od 219 Kč.
EAN: 8590517004155
Marimex | Marimex Čistič 0

Pomocí přípravku Marimex Čistič vyčistíte stěny bazénu před napuštěním a zabráníte tak tvorbě bakterií, které znečišťují váš bazén. Použitím tohoto produktu výrazně ušetříte na budoucím nákupu bazénové chemie.

Po nanesení odstraňuje usazeniny a mastnotu již do 15 minut. Poté stačí nanesené plochy opláchnout vodou a bazén je připraven k napuštění. Čisticí přípravek Marimex Čistič je vhodný pro všechny druhy fólie.

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Nadzemní bazény
Zapuštěné bazény
Určeno pro bazény se slanou i sladkou vodu 

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l. 

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.