nadzemni-bazeny.cz

Marimex | Sada na údržbu vody (vysavač, teploměr, síťka) | 19900001

Tento nejprodávanější produkt Marimex | Sada na údržbu vody (vysavač, od populární značky Marimex můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Zrovna nyní za cenu 1 190 Kč.
Marimex | Sada na údržbu vody (vysavač
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
1 190

Výhodná sada určená pro snadnou údržbu bazénu. Díky ní máte všechny potřebné prostředky na vyčištění bazénu. Hladinovou síťkou sesbíráte nečistoty z povrchu bazénu, bazénovým vysavačem vysajete nečistoty usazené na dně. Díky digitálnímu teploměru budete mít rychlý přehled o teplotě vody.

Složení setu

1x Bazénový vysavač Star Vac
1x Plovoucí digitální teploměr
1x Skládací malá hladinová síťka s alu. tyčí

Bazénový vysavač StarVac
Univerzální bazénový vysavač. Je možné připojit k většině bazénů prodávaných v ČR. Vysavač Star Vac obsahuje sadu nástavců pro efektivnější údržbu, jako je např. modul na vysávání rohů bazénů. Použití na kartušové i pískové filtrační zařízení od 2m3/h.Napojení na průchod stěnou nebo na skimmer bazénu.
 
Obsah balení vysavače:

tělo vysavače (vnitřní síťka na hrubé nečistoty)
skládací tyč 1,5 m
hubice pro vysávání dna hubice pro vysávání rohů
hadice 2×2,5m + spoj hadic
2 druhy nástavců pro napojení k průchodu stěnou nebo skimmeru

Plovoucí digitální teploměr
Plovoucí digitální teploměr dokáže změřit teplotu od -20 až do +70 °C ve vašem bazénu. Teploměr funguje na solární pohon a v případě, že nesvítí slunce, má teploměr záložní tužkové AAA baterie.  Teploměr ukazuje teplotu vody 3 min. po stisknutí tlačítka „ON“.

Hladinová síťka s alu tyčí
Hladinová síťka na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu. Má  rozkládací rukojeť –  lze rozdělit na 4 části a držátko, takže si délku tyče můžete zvolit sami podle průměru bazénu. Ideální pro menší bazény.  Bazénová hladinová síťka je plastová a velmi lehká.