nadzemni-bazeny.cz

Marimex | Solární sprcha UNO 22 l ALU | 10992111

Unikátní kus Marimex | Solární sprcha UNO 22 pocházející od značky Marimex jde získat u nás teď za výhodnou cenu! Nyní za 8 990 Kč.
Marimex | Solární sprcha UNO 22 l ALU | 10992111
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
8 990

Zahradní sprcha UNO s objemem 22 l zajistí ekologický ohřev vody a tím perfektní pocit pohodlí při sprchování teplou nebo vlažnou vodou. Sprcha má lehkou konstrukci. Dalším benefitem je nastavení teploty vody pákovou baterií a kohoutek na oplach nohou. Zahradní sprchu na Vaší zahradě smontujete velmi rychle a snadno. Materiál: slitina hliníku .

 Během horkých dnů může teplota ve sprše dosáhnout až 60 °C. Před použitím nastavte směšovač vody nejprve na studenou vodu a postupně přimíchávejte pootočením doleva teplou vodu, až dosáhnete Vámi požadovanou teplotu.

 

Objem zásobníku solární sprchy: 22 l
Maximální povolený tlak vody na vstupu do armatury: 3 bary
Výška: 228 cm 
Hmotnost výrobku Netto: 13 kg
rozměr produktu: 228 x 31 x 16,5 cm

Obsah balení

tělo sprchy
sprchová hlavice
směšovací baterie
kohoutek na oplach nohou
šroub 15/21 pro přívod vody pro napojení rychlospojky
4 šrouby, hmoždinky, podložky
montážní a uživatelský návod

 

Výhody solárních sprch Marimex

Úspora

Solární sprchy jsou velmi úsporným řešením, a to nejen co se prostorové náročnosti týče. Jejich užívání je spojeno zejména s ekonomickými důvody a se snižováním nákladů na ohřev vody.

Jednoduchost instalace

Vynikají velmi snadnou montáží bez nutnosti stavebních úprav. Stačí jen najít místo, na kterém bude sprcha chráněna před větrem a na které po nejdelší část dne dopadá sluneční svit.

Doplněk bazénu

Solární sprchy se dají využívat samostatně, ale můžou tvořit i doplněk k bazénům. Pomáhají tak před zbytečným znečištěním bazénové vody například od trávy či hlíny.