nadzemni-bazeny.cz

Marimex | Zahradní pevné křeslo Savoy Basic | 11640002

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Marimex | Zahradní pevné křeslo Savoy originál od výrobce Marimex pohodlně získáte zrovna dnes za báječnou cenu! Akční ceny od 1 199 Kč.
Marimex | Pevné zahradní křeslo Savoy Basic | 11640002
Ověřit dostupnost »
Značka: Marimex
1 199

Zahradní křeslo Savoy Basic je vyrobeno z praktického a odolného tahokovu. Díky tmavému zbarvení a jednoduchým tvarovým liniím doplní snadno téměř každý designový koncept zahrady nebo terasy. Je moderní a díky speciální povrchové úpravě Elotherm také celoročně bezúdržbový.

Stohovatelný systém
Povrchová úprava Elotherm
Výška područek: 62 cm
Výška sedací plochy: 41 cm
Rozměr sedací plochy: 46 x 45 cm

KVALITNÍ MATERIÁL

Tahokov je získáván tažením kovového plátu, do kterého nože současně vyřezávají dekor. Jedná se o velmi odolný materiál, který je navíc ošetřen speciální povrchovou úpravou Elotherm pro venkovní použití. Ta chrání nábytek před korozí i povětrnostními vlivy a výrazně snižuje riziko vzniku škrábanců. Povrch nábytku se také díky němu ani v horkých letních dnech nerozpaluje.

VÝHODY PRODUKTU

Nábytek z tahokovu spojuje eleganci a užitečné vlastnosti materiálu. Je tedy nejen moderní, ale také odolný, pevný a lehký zároveň. Křesla jsou stohovatelná, ušetří tak spoustu místa např. při uskladnění. Nábytek z tahokovu je dlouhodobě stálobarevný.