nadzemni-bazeny.cz

NordicTrack | Fitness zrcadlo NORDICTRACK Vault Digital Fitness | 15108103

Super produkt NordicTrack | Fitness zrcadlo NORDICTRACK Vault od výrobce s dlouholetou historií NordicTrack jde získat tady a teď za outletovou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 79 990 Kč.
NordicTrack | Fitness zrcadlo NORDICTRACK Vault Digital Fitness | 15108103
Ověřit dostupnost »
Značka: NordicTrack
79 990

NordicTrack Vault je inovativní posilovací fitness zrcadlo bez příslušenství, ze kterého se okamžitě stane váš nepostradatelný parťák nejen ke cvičení. Díky kompatibilitě a schopnosti komunikace s aplikací iFit dodá vašemu cvičení zcela nový rozměr.
Barevný 31,5“ dotykový display vás při cvičení pocitově přenese o několik století do budoucnosti. Díky odrazu v zrcadle si snadno sami pohlídáte správnou techniku nebo postoj při provádění jednotlivých cviků. 
Trénujte z pohodlí vašeho domova se zkušenými fitness trenéry kdykoliv se vám zachce. Dotykový displej je vybaven technologií iFit. S tréninkovou aplikací iFit máte přístup k široké škále cvičení od silového tréninku, jógy, HIIT, cvičení s vlastní vahou, ale najdete zde i videa pro závěrečné protažení po tréninku. Trénink si můžete vybrat i podle počtu kalorií, které chcete spálit nebo podle délky videa. Absolvovat můžete i komplexní tréninkový program. Odborné vedení fitness trenérem a správně navrženým programem vám zajiští požadované výsledky. Zvolit si můžete hudbu, hlas trenéra i režim zobrazení (informace o tréninku).
Trénink si vybere jak úplný začátečník (beginner), tak i pokročilý cvičenec, přičemž je možné úroveň intenzity tréninku kdykoli upravit. 
Díky kompatibilnímu monitoru srdečního tepu můžete dokonce měřit svůj srdeční tep (není součástí). Tablet je kompatibilní s pásem SmartBeat Arm Band. Součástí je také technologie ActivePulse™, která funguje pouze se snímačem tepové frekvence. 
Pro použití tréninkové aplikace iFit je potřeba, aby bylo zařízení připojeno k WiFi.
Pokud preferujete cvičení ve skupině s přáteli, aplikace iFit vám nabídne řešení. Díky modernímu provedení můžete totiž zůstat „online“ po celou dobu svého cvičení.
Digitální 62” zrcadlo Vault nabízí okamžitou vizuální zpětnou vazbu, která vám umožní zlepšit provedení svých cviků. Zrcadlo je možné otočit o 180°.
Vault je výjimečný designový stroj rozměrem menší než knihovna, takže se hodí do jakéhokoliv interiéru a jeho úložné prostory vám umožňují mít všechny pomůcky krásně uklizené a srovnané na jednom místě.
Úložiště nacházející se „uvnitř zrcadla“ s modulárními policemi navíc šetří vaše prostory a s kompatibilní sadou Vault Complete Kit POUNDS se nemusíte zaobírat vybíráním jednotlivých pomůcek, jelikož sada obsahuje vše, co byste k domácímu cvičení mohli potřebovat.
Součástí zrcadla jsou v neposlední řadě dva vestavěné 3“ Bluetooth reproduktory, pomocí kterých s vámi komunikuje fitness trenér. Montáž stroje NordicTrack Vault je velice snadná.