nadzemni-bazeny.cz

NordicTrack X22i Incline

Tento zlevněný kousek NordicTrack X22i Incline od výrobce se zárukou kvality NordicTrack snadno naleznete nyní za báječnou cenu. Nabídka již od 119 990 Kč.
NordicTrack X22i Incline
Ověřit dostupnost »
Značka: NordicTrack
119 990

NORDICTRACK Incline Trainer X22i 2021 je běžecký trenažér nejen pro domácí fitness, ale i pro lehce komerční provozy. Bude vhodný pro pravidelný trénink začínajících sportovců, pokročilejších běžců, ale i pro vášnivé sportovce. Stroj poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a masivního rámu s nosností až do 135 kg váhy cvičence. Motor s trvalým výkonem 4 HP (2,98 kW), běžecká plocha o velikosti 55 x 152 cm, elektronicky nastavitelná rychlost do max 22 km/h stejně jako elektronicky regulovaný sklon v rozmezí od -6 % + 40 %, nabídne každému maximální komfort při běhání. Rychlost i sklon plochy můžete nastavit krokově nebo už přednastavenými tlačítky na panelu PC.

Počítač má 21,5″ vysokokontrastní dotykový displej pro sledování běžných tréninkových hodnot. Zobrazované parametry jsou: rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence. Dále je v nabídce 50  tréninkových programůPro měření frekvence tepu je nutné připojit kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesnosti EKG. Hrudní pás je k zakoupení na našem e-shopu. Součástí konzole jsou úchyty „SLED GRIPS“ pro tzv. tlačení saní, jako při tréninku crossfitu nebo „PUSH BAR“ pro klasické odtlačování, které má za cíl maximalizovat sílu a dynamiku v těle. To vše za pomocí rozsahlého sklonu.

Trenažéry značky NORDICTRACK umožňují využívání tréninkové aplikace iFIT, která je kompatibilní s konzolí PC (tablet není potřeba). Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

Komfort a odlehčení kloubnímu systému poskytuje speciální systém odpružení „Reflex™ Deck Cushioning“. Díky němu můžete pravidelně a naplno běhat, aniž se musíte obávat přetěžování pohybového aparátu. 

Model běžeckého pásu NORDICTRACK Incline Trainer X22i 2021 disponuje ventilátorem, který zpříjemní trénink, reproduktory pro poslech hudby nebo mluveného slova a držáky na lahev s pitím. Ke snadnému přemísťování pomůžou transportní kolečka, která jsou součástí stroje. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry běžeckého pásu NORDICTRACK Incline Trainer X22i 2021:

Nosnost stroje:
135 kg
Hmotnost stroje:
170 kg
Způsob využití:
Domácí, lehce komerční
Maximální rychlost:
22 km/hod
Regulace sklonu:
ano, elektronicky v rozsahu -6 % + 40 %
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ne
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano, s iFit
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, sklon, tep srdce  
Měření tepu srdce:
bezdratovým hrudním pásem Bluetooth
Trvalý výkon motoru:
4 HP
Maximální výkon motoru:
5 HP
Pohon pásu:
motor
Šířka běžecké plochy:
55 cm
Délka běžecké plochy:
152 cm
Odpružení běžecké plochy:
Reflex™ Deck Cushioning
Typ displeje:
Full Color Touchscreen Display
Velikost displeje v palcích:
21.5”
Tréninkové aplikace:
iFIT
Ostatní parametry:
bluetooth komunikace
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
178 x 99 x 184 cm
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let