Bazén Florida Premium 2

Bazén Florida Premium 2,00x4,00x1,00 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím - 19900040

Bazén Florida Premium 2,00x4,00x1,00 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím - 19900040 od značky Marimex lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Bazén Florida Premium 2,00x4,00x1,00 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím - 19900040 - nyní nakoupíte za 11490 Kč

11490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazén Florida Premium 2,00x4,00x1,00 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím - 19900040. Bazén Florida Premium patří mezi nejkvalitnější nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Florida Premium je stabilní konstrukce, velký prostor na koupání i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová folie. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.

Rozměry včetně vzpěr: 4,65 x 2,59 m

Bazénová folie:
Laminovaná folie bazénu Florida Premium je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla  podlahy je 0,58 mm a stěny 0,58 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Výhody bazénů Florida

Jednoduchá montáž

Bazén Florida lze postavit bez stavebních úprav pozemku. Stačí pouze postavit nosnou konstrukci a napnout na ni bazénovou fólii. Do hodiny od vybalení bazénu se může napouštět voda.

Stabilita a velikost

Bazénovou plachtu vypíná pevná kovová konstrukce, která umožňuje, aby byly bazény vyráběny i ve velkých rozměrech. Široká vodní plocha tak poskytuje dostatečný prostor ke koupání.

Sezónnost

Bazén stojí na zahradě pouze v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

Připojení kartušové filtrace: 
K bazénu je dodávána kartušová filtrace o výkonu 2 m3/hod. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").  

Připojení skimmeru: 

Pro připojení univerzálního závěsného skimmeru či závěsného skimmeru:

netřeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit průchod stěnou bazénu, který je v balení bazénu za průchodku, která je v balení skimmeru

Připojení vysavače: 

Pro připojení vysavače je nutné dokoupit:

1 ks adaptéru pro připojení vysavače k závěsnému skimmeru (univerzální závěsný skimmer má adaptér v balení)

Součásti balení bazénu Florida Premium:

bazén Florida Premium
návod
instalační materiál
průchodky stěnou bazénu
kartušová filtrace
filtrační vložka
schůdky
krycí plachta
malý plovák na tablety
AquaMar chemický set START
hladinová síťka
bazénový vysavač Clean Vac

Tolerance rozměrů bazénu:

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Zapuštění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Uskladnění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je potřeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné ho v průběhu zimy občas přeskládat, aby ve folii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost.
Detailní informace o zazimování bazénu najdete v návodu, případně v naší Poradně 

Další vlastnosti: Barva modrá. Bazén s kartušovou filtrací. Celkový objem vody v bazénu 6,8m3. Hloubka vody 0,8m. Hmotnost 50kg. Konstrukce kovová konstrukce. Krycí plachta součástí balení ano. Modelová řada bazény Florida Premium. Podložka součástí balení ne. Poznámka k filtraci kartušová + filtrační vložka. Průměr bazénu 2 x 4m. Rozměry bazénu vč. vzpěr 4,65 x 2,59m. Schůdky součástí balení ano. Skimmer součástí balení ne. Tvar bazénu obdélník. Výkon filtrace 2,2m3/hod. Výška bazénu 1m.

Název:
Bazén Florida Premium 2,00x4,00x1,00 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím - 19900040
Výrobce:
SKU:
19900040

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Kvalitní nadzemní bazény online od světoznámých výrobců najdete na našem e-shopu. Nabízíme bazény na zahradu, ale i infrasauny, bazénovou chemii a další zboží.
Vybírejte z nabídky
1564
produktů
21
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nadzemní bazény