Filtrace ProStar Balls + filtrační náplň Aquamar balls zdarma - 10600040

Filtrace ProStar Balls + filtrační náplň Aquamar balls zdarma - 10600040

Filtrace ProStar Balls + filtrační náplň Aquamar balls zdarma - 10600040 od kvalitní značky Marimex je právě teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Filtrace ProStar Balls + filtrační náplň Aquamar balls zdarma - 10600040 aktuálně v akci od 4290 Kč

4290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Filtrace ProStar Balls + filtrační náplň Aquamar balls zdarma - 10600040. Jak funguje filtrace?
Ve filtraci Prostar Balls voda prochází přes speciální náplň Aquamar balls, menší kuličky s velkou absorbční plochou, kde se zachytávají i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá, filtrovaná voda. Tuto náplň není třeba proplachovat, pouze na konci sezony vyjmout z filtrace a kuličky vyprat. Poté je možné tuto náplň opět používat.

Složení a popis filtrace
Filtrační systém filtrace ProStar Balls se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 545 g filtrační náplně Aquamar Balls. Nádoba je vyrobena  z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.
 
Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby,  motorem čerpadla o příkonu 200W, plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů při přísném dodržování technických norem a prochází výstupní kontrolou. Obsah filtrační nádoby je 25 l, průtok vody 4,5 m3/hod.

Obsah balení

filtrace 
Filtrační náplň Aquamar Balls (545 g)
Návod

Doporučení ke snížení nákladů na provoz
Pokud využíváte sníženou sazbu elektřiny (tzn. noční proud), můžete filtraci zapnout v době, kdy je tento tarif aktivní. K filtraci si můžete v hobbymarketech či na internetu dokoupit spínací hodinovou zásuvku, která filtraci v nastavenou dobu vypne i zapne. Můžete tím podstatně snížit náklady na provoz.

Výhody pískové filtrace ProStar Balls

Snadná manipulace

Použití filtrace ProStar Balls je ve všech směrech podobné jako použití tradiční pískové filtrace, není třeba žádné speciální zacházení.

Inovativní náplň

Vodu filtruje skrze polyetylenové míčky. Náplň je lehčí a levnější než náplň do filtrací, které k plnému provozu potřebují kilogramy písku.

Vysoká účinnost

Zatímco písek a výměnné cartridge zanechávají částečky nečistot na hladině bazénu, míčky je eliminují na minimum a zároveň nabízejí optimální a úsporné filtrovaní.

 
 

Další vlastnosti: Barva filtrace modrá. Hmotnost 8.15kg. Minimální průměr bazénu 1 m. Pro bazény do 20m3. Pro hadice o průměru 32 a 38 mmmm. Průtok vody 4.5m3/hod. Příkon filtrace 200W. . . . . . . . . . .

Název:
Filtrace ProStar Balls + filtrační náplň Aquamar balls zdarma - 10600040
Výrobce:
SKU:
8590517019845

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Kvalitní nadzemní bazény online od světoznámých výrobců najdete na našem e-shopu. Nabízíme bazény na zahradu, ale i infrasauny, bazénovou chemii a další zboží.
Vybírejte z nabídky
1564
produktů
21
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nadzemní bazény