GUAa-POOL 3l

GUAa-POOL 3l

GUAa-POOL 3l od kvalitní značky Guapex je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. GUAa-POOL 3l výhodně za super cenu 349 Kč

349 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezchlórová bazénová chemie GUAa POOL LARGE POOL 3 l
 
GUAa LARGE POOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích (krytých i nekrytých) bazénech o velikosti 20 m3 a větších. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.
 Vlastnosti
Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
 Dávkování
Upravte pH vody na úroveň 6,8-7,4. Dávku 150 ml/10 m3 aplikujte přímo do vody (případně přes filtrační zařízení) každých 12 dní. Při extrémním zatížení nebo vysokých teplotách vody každých 7-10 dní. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci a nechte dobře promíchat do celého objemu bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se je možno po řádném promíchání bazénové vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI dle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný pro biocidní účinek: 120 min.
 Benefity
Přípravek dezinfikuje a likviduje řasy, viry, bakterie, plísně
Ošetřená voda nedráždí oči, nevysušuje pokožku, nebělí a nepoškozuje technologii bazénu

Název:
GUAa-POOL 3l
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
Guaam3

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Kvalitní nadzemní bazény online od světoznámých výrobců najdete na našem e-shopu. Nabízíme bazény na zahradu, ale i infrasauny, bazénovou chemii a další zboží.
Vybírejte z nabídky
1564
produktů
21
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nadzemní bazény