GUAa-WHIRLPOOL 3l

GUAa-WHIRLPOOL 3l

GUAa-WHIRLPOOL 3l od značky s dobrým jménem Guapex je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. GUAa-WHIRLPOOL 3l výhodně za skvělou cenu 339 Kč

339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezchlórová chemie pro vířivé vany GUAa-WHIRLPOOL 3l
  WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Je vhodný i na profesionální použití.Výrobky GUAa-WHIRLPOOL vždy používejte v kombinaci s produktem GUAa Oxi, který díky oxidačnímu efektu zajistí projasnění vody ve Vaší vířivce. Vlastnosti
Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
  Dávkování
Upravte pH vody na úroveň 6,8 - 7,4. Startovací dávku 250 ml/m3 aplikujte vždy po napuštění čerstvé vody přímo do vody ve vířivé vaně. Udržovací dávku 100 ml/m3 dávkujte 1× za 7 - 14 dní (podle zatížení). Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci, resp. tryskách a nechte dobře promíchat do celého objemu vířivé vany. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob ve vířivé vaně. Použít vířivou vanu je možné po řádném promíchání vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI podle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný pro biocidní účinek: 30 min.
  Benefity

- Přípravek dezinfikuje, likviduje řasy, viry, bakterie, a plísně
- Ošetřená voda nedráždí oči, nevysušuje pokožku, nebělí a nepoškozuje technologii bazénu

Název:
GUAa-WHIRLPOOL 3l
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
Guaamwh3

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Kvalitní nadzemní bazény online od světoznámých výrobců najdete na našem e-shopu. Nabízíme bazény na zahradu, ale i infrasauny, bazénovou chemii a další zboží.
Vybírejte z nabídky
1564
produktů
21
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nadzemní bazény