GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l

GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l

GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l od známé značky Guapex je k dostání levně a pohodlně online. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l na našich stránkách za 315 Kč

315 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Odpěňovač pro vířivé vany GUAa POOL WHIRLPOOL ANTIFOAM 1l
 
GUAa WHIRLPOOL ANTIFOAM je vysoce účinný tekutý odpěňovač, určený do vířivých van, který efektivně a dlouhodobě potlačuje tvorbu pěny.
  Vlastnosti
WHIRLPOOL ANTIFOAM je bezpečný, rychlý a bez vedlejších účinků. Přípravek vytváří tekutou bílou emulzi. Před použitím důkladně protřepte. Účinně odstraňuje vzniklou pěnu, nepoškozuje žádné materiály, působí v širokém spektru pH.
  Dávkování
Doporučené množství přípravku odměřené v odměrce nalijeme do kbelíku s vodou z vířivé vany a promícháme. Takto připravený roztok aplikujeme přímo na hladinu vody ve vířivé vaně s vytvořenou pěnou. Po několika minutách se pěna ztratí. Doporučená dávka je 10ml/m3 vody. Pokud problém přetrvává, opakujeme do zmizení pěny. Pozor! Při silném předávkování je možná tvorba zákalu. Ten můžeme postupně odfiltrovat, případně vodu naředit. Pokud je tvorba pěny ve vířivé vaně častá, je nutné vodu kompletně obměnit.
  Benefity
- Nedráždí oči, kůži, sliznice, nevysušuje pokožku
- Nepoškozuje technologii vířivé vany

Název:
GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
Guaamwhant1

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Kvalitní nadzemní bazény online od světoznámých výrobců najdete na našem e-shopu. Nabízíme bazény na zahradu, ale i infrasauny, bazénovou chemii a další zboží.
Vybírejte z nabídky
1564
produktů
21
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nadzemní bazény