Intex ULTRA FRAME 549 x 132 cm 26330NP

Intex ULTRA FRAME 549 x 132 cm 26330NP

Intex ULTRA FRAME 549 x 132 cm 26330NP od výrobce Marimex jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Intex ULTRA FRAME 549 x 132 cm 26330NP , produkt koupíte ted u nás za 22990 Kč

22990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Intex ULTRA FRAME 549 x 132 cm 26330NP. Bazén Florida Premium nabízí vyšší stupeň bezpečnosti, kvality a životnosti. Tato vylepšená verze je určená nejnáročnějším uživatelům. Bazénové stěny jsou vyrobeny ze zpevněného PVC složeného z 3 vrstev. Pevnost a trvanlivost zajišťuje vyztužená obvodová i nosná konstrukce. Jednou z výhod bazénů Florida Premium je snadná montáž a demontáž. Výpustní ventil je možné napojit na zahradní hadici a vodu vypustit dále od bazénu či domu. 

Bazénová folie:
Laminovaná folie bazénu Florida Premium je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,4 mm a stěny 0,63 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 
Motiv vnitřní folie = mozaika.

Součásti balení bazénu Florida Premium:

bazén Florida Premium, včetně záslepek průchodů
návod
písková filtrace Sand 4 + hadice (bez písku)
1 sada průchodu stěnou bazénu
bezpečnostní schůdky
krycí plachta

Výhody bazénů Florida

Jednoduchá montáž

Bazén Florida lze postavit bez stavebních úprav pozemku. Stačí pouze postavit nosnou konstrukci a napnout na ni bazénovou fólii. Do hodiny od vybalení bazénu se může napouštět voda.

Stabilita a velikost

Bazénovou plachtu vypíná pevná kovová konstrukce, která umožňuje, aby byly bazény vyráběny i ve velkých rozměrech. Široká vodní plocha tak poskytuje dostatečný prostor ke koupání.

Sezónnost

Bazén stojí na zahradě pouze v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

Připojení skimmeru: 

Pro připojení univerzálního závěsného skimmeru či závěsného skimmeru:

netřeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit průchod stěnou bazénu, který je v balení bazénu za průchodku, která je v balení skimmeru

Připojení vysavače: 

Pro připojení vysavače je nutné dokoupit:

1 ks adaptéru pro připojení vysavače k závěsnému skimmeru (univerzální závěsný skimmer má adaptér v balení)

Tolerance rozměrů bazénu:

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %

Upozornění:
Fotografie produktu jsou ilustrační . U produktu je tento průchod stěnou

Zapuštění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Uskladnění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je potřeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné ho v průběhu zimy občas přeskládat, aby ve folii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost.
Detailní informace o zazimování bazénu najdete v návodu, případně v naší Poradně 

Další vlastnosti: 1. balík 130 x 53 x 94 cm, 128 kg. Barva šedá. Bazén s pískovou filtrací. Celkový objem vody v bazénu 26,4m3. Hloubka vody 1,17 m. Hmotnost 128.1kg. Konstrukce kovová konstrukce. Krycí plachta součástí balení ano. Modelová řada bazény Florida Grey. Podložka součástí balení ano. Poznámka k filtraci Sand 4, bez pískové náplně. Průměr bazénu 5,49 x 1,32 m. Průměr hladiny vody 549 cm. Schůdky součástí balení ano. Skimmer součástí balení ne. Tvar bazénu kruh. Výkon filtrace 4m3/hod.

Název:
Intex ULTRA FRAME 549 x 132 cm 26330NP
Výrobce:
SKU:
8590517986499

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Kvalitní nadzemní bazény online od světoznámých výrobců najdete na našem e-shopu. Nabízíme bazény na zahradu, ale i infrasauny, bazénovou chemii a další zboží.
Vybírejte z nabídky
1564
produktů
21
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nadzemní bazény