nadzemni-bazeny.cz

ProForm 525 CSE+

Kvalitní produkt ProForm 525 CSE+ od značky PROFORM máte možnost dostat u nás nyní skutečně výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 19 990 Kč.
EAN: 0043619638912
ProForm 525 CSE+
Ověřit dostupnost »
Značka: PROFORM
19 990

PRO-FORM eliptický trenažér 525 CSE+ nabídne svému majiteli kardiovaskulární a vytrvalostní trénink společně se silovým tréninkem v jednom stroji. Pomůže s hubnutím i kondičním tréninkem. Bez ohledu na počasí můžete trénovat v teple domova. Zapojením dolní a horní poloviny těla máte o komplexní trénink postaráno. Eliptikaly se vyznačují tím, že nezatěžují kloubní aparát. Cvičit tak můžete bez obav o kolena a kyčle. Intenzitu tréninku ovládáte elektronicky ve 20 stupních odporu, který je tvořen magnetickým brzdným systémem. Hmotnost setrvačníku je 14 kg, veškeré kloubní spoje jsou osazeny ložisky. Trenažer bude vhodný pro drobné i vyšší postavy. Nosnost stroje je 125 kg.

Počítač s vysokokontrastní LCD obrazovkou ukazuje všechny potřebné tréninkové hodnoty jako jsou: čas, rychlost, vzdálenost, orientační množství spálených kalorií nebo tepovou frekvenci. Pro měření frekvence tepu je nutné použít kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesností EKG. Hrudní pás je možné u nás samostatně dokoupit. Integrovaný počítač nabízí 18 přednastavených tréninkových plánů, založených na cílovém čase, intervalech nebo kaloriích.

Trenažéry značky PRO-FORM jsou kompatibilní s placenou tréninkovou aplikací iFIT. Aplikaci, staženou do tabletu nebo smartphonu, s běžícím pásem propojíte jednoduše přes systém Bluetooth. Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.
Tablet není součástí dodávky.
PRO-FORM 525 CSE+ poskytuje přirozený pohyb, a to díky univerzální délce kroku 41 cm. Nášlapy lze snadno upravit tak, aby odpovídaly vámi preferované délce kroku. Madla jsou opatřená protiskluzovým materiálem. Stabilitu při každém tréninku zajistí vyrovnávače nerovností podlahy. Transportní kolečka a úchopové madlo umožní snadnou manipulaci se strojem kamkoliv v prostoru. Součástí jsou integrované reproduktory pro poslech hudby.

Technické parametry:

zátěžový systém: elektronický
nastavení zátěže: 20-ti stupňové
setrvačníkový systém: 14 kg (konstrukce trenažéru se setrvačníkem vzadu)
napájení: externí síťový adaptér
držák na láhev
držák na tablet
délka kroku: 41 cm
transportní kolečka
vyrovnání nerovností podlahy

Tréninkový počítač:

LCD displej
počítač měří a zobrazuje: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tepová frekvence, frekvence kroku
uživatelsky nastavitelné programy: 20 programů
aplikace: iFIT
kenektivita: Bluetooth
měření tepové frekvence: bezdrátově hrudním pásem, dlaňovými senzory

Ostatní parametry:

hmotnost stroje: 125 kg
rozměry stroje (DxŠxV): 158 x 66 x 159 cm
5 let záruka na rám trenažéru
ostatní součásti 3 roky