nadzemni-bazeny.cz

PROFORM | Rotoped PROFORM PF X-Bike | 15108111

Exkluzivní výrobek PROFORM | Rotoped PROFORM PF od výrobce s dobrým jménem PROFORM jednoduše můžete pořídit ještě dnes opravdu výhodně. Nyní můžete mít za 7 990 Kč.
EAN: 0043619212051
PROFORM | Rotoped PROFORM PF X-Bike | 15108111
Ověřit dostupnost »
Značka: PROFORM
7 990

Rotoped PRO-FORM PF X-Bike vás jistě pohltí nejen svým moderním designem a příjemnou pořizovací cenou, ale i svým abnormálně malým nárokem na prostor. Milovníci sportu, kteří v domácí tělocvičně bojují s každým centimetrem navíc, okouzlí jeho blesková možnost složení. Patříte-li k populaci velkých, malých, tenkých či zavalitých je tento stroj s maximální nosností 115 kg a snadno nastavitelným sedlem určen právě pro vás. Magnetický brzdný systém s plynulou elektronickou regulací a perfektně vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 3 kg zajištuje plynulý a tichý chod stoje.
PRO-FORM PF X-Bike je vybaven podsvíceným 3“ LCD displejem, který prezentuje všechny důležité tréninkové informace jako je délka cvičení, rychlost, spálené kalorie, ujetá vzdálenost, frekvence otáček a tepová frekvenci, která je snímána přes tzv. „hand pulsy“, neboli dlaňové senzory umístěné na madlech. Pro oživení monotónní jízdy je stroj vybaven i párem kilogramových činek, díky nimž posílíte, protáhnete nebo případně jen podpoříte správnou funkci paží.
Trenažér je vybaven praktickými transportními kolečky a nepostradatelným držákem na telefon nebo tablet, díky kterému můžete při cvičení sledovat váš oblíbený seriál, případně zůstat online v průběhu celého cvičení. K dispozici je také propojení s chytrou aplikací iFit, která díky svým funkcím dodá vašemu cvičení zcela nový rozměr.

Technické parametry:

magnetický brzdný systém
setrvačník o hmotnosti 3 kg
regulace zátěže elektronická
natavení sedla: výškové
nosnost: 115 kg

Tréninkový počítač:

podsvícený 3“ LCD displej
měřené údaje: čas šlapání, frekvence šlapání, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce
měření tepu: je prostřednictvím dlaňových snímačů (hand pulse)
konektivita: Bluetooth
aplikace: iFIT
držák na tablet

Ostatní parametry:

hmotnost stroje: 22 kg
rozměry stroje (DxŠxV): 106 x 42 x 107 cm