nadzemni-bazeny.cz

Tunturi Cardio Fit T10

Akční a ve slevě výrobek Tunturi Cardio Fit originál od výrobce Tunturi lze pořídit tady teď levně. Na našich stránkách za 12 990 Kč.
EAN: 8717842032480
Tunturi Cardio Fit T10
Ověřit dostupnost »
Značka: Tunturi
12 990

TUNTURI Cardio Fit T10 je běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů s maximální ergonomií a propracovanou mechanikou. Pás disponuje kvalitním, tichým motorem s trvalým výkonem 1 HP. Motor je opatřen krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Rychlost je elektronicky nastavitelná do 12 km/h. Tento trenažér bude ideálním strojem do domácí posilovny každého začátečníka.
Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání ve vaší domácí posilovně. Běžecká plocha má rozměry 120 x 42 cm (délka x šířka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i o něco vyšší postavy. Stroj nabízí kvalitní systém odpružení T-Flex pro bezpečí vašich kloubů při běžeckém tréninku. 
Trénink na běžeckém trenažéru TUNTURI Cardio Fit T10 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s jednoduchým, ale přehledným LCD displejem, který je umístěn na přední liště běžeckého pásu. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas běhu, vzdálenost, rychlost běhu a spotřebu kalorií. 
Trenažér nabízí 4 přednastavené programy zaměřené na budování kondice a spalování tuku včetně manuálního režimu. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto běžeckých trenažérů. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zakopnutí. Rychlost a vybrání programu můžete pohodlně ovládat dálkovým ovládačem, který má své místo po boku madla trenažéru. Madlo slouží jako opěrný bod pro vaši bezpečnost. 
Pro úspora místa je možné stroj velmi jednoduše složit do horizontální polohy a snadno uklidit např. pod postel nebo za skříň. Nemusíte tak mít obavy, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven transportními kolečky. Ve složeném stavu má pás na výšku pouhých 16 cm.
Parametry běžeckého pásu TUNTURI Cardio Fit T10:
Nosnost trenažéru:
100 kg
Hmotnost trenažéru:
36 kg
Způsob využití:
domácí
Pohon pásu:
motorový
Trvalý výkon motoru: 
1 HP
Maximální výkon motoru:
2 HP
Maximální rychlost: 
12 km/hod
Maximální sklon pásu:
nemá
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
148 x 73 x 121 cm
Rozměr běžecké plochy (d. x š.):
120 x 42 cm
Systém odpružení:
T-Flex
Držák na lahev:
ne
Držák na tablet:
ne
Vyrovnávače nerovnosti:
ano
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ano
Počet programů celkem:
4
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost
Aplikace:
nepodporuje
Konektivita:
nemá
Měření tepu srdce: 
nemá
Typ displeje:
LCD displej
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Velikost displeje:
3″
Záruka na kompletní stroj:
2 roky