nadzemni-bazeny.cz

TUNTURI E50-R Performance

Tento kvalitní výrobek TUNTURI E50-R Performance od top značky Tunturi jednoduše naleznete tady skutečně levně. Momentálně k dispozici za 19 990 Kč.
EAN: 8717842028322
TUNTURI E50-R Performance
Ověřit dostupnost »
Značka: Tunturi
19 990

Horizontální rotoped TUNTURI E50-R Bike Performance z nové řady nabízí zákazníkům kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. Rámová konstrukce zaručí pohodlný a správný posed jak pro drobnější, tak i vyšší postavy s tím, že má nastavitelné sedlo. Horizontální rotoped, neboli recumbent se využívá primárně pro rehabilitace a osoby s horší hybností. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink. Šlapání na něm je právě díky magnetickému brzdnému systému a kvalitní mechanice naprosto tiché. Stroj je určen pro domácí využití, setrvačník s volnoběhem o hmotností 11 kg, který zaručuje plynulý chod rotopedu. Odpor je řízený elektronicky ve 32 stupních od nuly až do maxima. Masivní rám nabízí nosnost 135 kg. Součástí je i držák na tablet, či chytrý telefon. Trenažér disponuje transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávači nerovnosti.
TUNTURI E50-R Bike Performance je vybaven přehledným počítačem s jednoduchým ovládáním. Trenažér má 5,5 LCD displej a a napájení trenažéru je přes externí síť. adaptér 9V. Měří čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, frekvenci otáček a srdeční tep prostřednictvím dlaňových snímačů na řidítkách, případně přes hrudní pás s frekvencí 5-5,4 kHz (pás není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit). Z programové nabídky nabízí dohromady 20 variant programů a z toho 4x HRC programy, 12 x přednastavených programů, Watt program (10-350 stupňů, krok po 5), případně režimy jako recovery, bodyfat apod..
Počítačové konzole nabízí možnost připojení i ke známým aplikacím jako jsou iConsole+, Kinomap, případně Fit Hi Way.
Hmotnost: 61 kgRozměry stroje – délka: 168 cmRozměry stroje – šířka: 64 cmRozměry stroje – výška: 122 cmRozměry balení: 170 x 33 x 78 cmZpůsob použití dle DIN EN: * DIN EN 957-1, -9, HB pro domácí prostředíZáruční doba: 3 roky záruka + 15 let na rám, značkový servis u zákazníka
 
Nosnost trenažéru, hmotnostNosnost trenažéru: 135 kgHmotnost trenažéru: 61 kgZpůsob využití H/LC/C: DomácíRegulace zátěže, brzdaBrzdný systém: Magnetická brzdaRegulace zátěže: Elektronická s možností programůSimulace terénu sklonem trenažéru : NemáHmotnost setrvačníku: 11 kgRozsah zátěže: MIN až MAX plynuleMěřené hodnoty, programyČas šlapání: anoRychlost: anoSpálené kalorie: anoUjetá vzdálenost: anoVýkon (W): anoFrekvence otáček: neTep srdce: anoSignalizace překročení tepu: anoHodiny: neZobrazení zátěže na displeji: anoTep ušní upínkou: neTep dlaňovými senzory (hand-pulse): anoTep bezdrátově hrudním pásem: anoRozměry strojeDélka trenažéru: 168 cmŠířka trenažéru: 64 cmVýška trenažéru: 122 cmErgonomie stroje, nastaveníKonstrukce rotopedu: Horizontální rotopedVýškové nastavení sedla: neHorizontální posun sedla: anoNastavení sklonu sedla: anoDržák na lahev: nePedály: kov / plast pedály s klipsnouMechanika trenažéruStředové složení: Šlapací střed s ložiskyPřevod setrvačníku: Plochý řemen s dopínací kladkouVolnoběh setrvačníku: S volnoběhemTransportní kolečka: anoMožnost složení: neVyrovnání nerovností podlahy: anoPočet programůPočet programů celkem: ano, 20 variantProgramy řízené tepem HRC: ano, 4 variantyPřednastavené profily trati: ano, 12 variantUživatelsky nastavitelné programy: s aplikacíDalší programy: ano, watt, appOstatní funkce počítačeTyp displeje: LCD displej podsvětlený barevnýKomunikace se smartphone, PC: Bluetooth komunikaceNapájení: Externí síťový adaptérPoužití dle DIN EN 957: Třída HBZáruka: 3 roky zárukaRozšířená záruka: 15 let na rám

Další produkty z kategorie Recumbenty